Naujienlaiškiai

Gamintojai

Vanilės ankščių fitolis saldžiųjų migdolų aliejuje

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 9 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 9 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,09 €.


Ši aliejinė odos priežiūros priemonė - tai egzotiškosios vanilės ištrauka saldžiųjų migdolų aliejuje, praturtinta grynu natūraliu vitaminu E.

Plačiau..

Apie natūralią vanilę. Ar kada teko matyti tikrąją vanilę? Ne, ne baltą vanilinį cukrų ar jo esenciją, kas tėra cheminiu būdu gaminamas sintetinis vanilinas, o tikrąsias tamsias, aliejingas ir lanksčias vanilės ankštis, kurios tiek spalva, tiek aromatu nė kiek nepanašios į mūsų naudojamą vaniliną.

Natūrali vanilė yra orchidėjų šeimos (Vanilla planifoilia) augalo sėklos. Tikroji vanilė, t.y. vanilės ankštis, iš tikrųjų yra egzotiškos baltos slenkančios orchidėjos sėklų dėžutė. Šviežios ankštys nekvepia, todėl fermentuojamos. Jos nokinamos, kad pasigamintų aromatinė medžiaga aldehidas vanilinas - pagrindinis vanilės komponentas.

Vanilė - daugiausia darbo reikalaujanti kultūra pasaulyje, todėl tokia brangi. Augalas pirmą kartą pražysta po trejų metų. Kad visiškai sunoktų didelės žalios ankštys, jos turi iškaboti ant stiebo devynis mėnesius. Tada vaisiai surenkami, bet jie neturi nei skonio, nei kvapo. Tai atsiranda tik vanilės ilgo dorojimo proceso metu.

Vanilė gaunama po ilgo ir sudėtingo proceso. Neprinokę vaisiai surenkami ir laikomi tamsioje patalpoje, kad vyktų fermentacija. Taip vanilės žiedai įgauna tipišką juodą spalvą ir tampa tinkami vartoti. Nokdamos sėklos įgauna tamsiai rudą atspalvį ir charakteringą aromatą. Vanilės ankštys - tai subrandintos, fermentuotos ir išdžiovintos ankštys. Tai ta pati  aromatinga natūraliai fermentuota ir išdžiovinta  orchidėjos ankštis.

Vanilė yra brangiausių prieskonių trejetuke  -  šalia šafrano ir kardamono. Vanilės kvapas subtiliai saldus, mažina jaudulį, ramina, suteikia vidinį meilės ir ramybės pojūtį.

Ši aliejinė odos priežiūros priemonė - tai egzotiškosios vanilės ištrauka saldžiųjų migdolų aliejuje, praturtinta grynu natūraliu vitaminu E.

Švelnaus, vos salstelėjusio vanilės užuominos aromato, minkštos tekstūros, rusvai geltono atspalvio.

Ištrauka, fitolis arba maceratas - tai aliejus (šiuo atveju migdolų), kuriame tam tikrą laiką buvo mirkyti (maceruoti) augalai (šiuo atveju vanilė). Augalai paprastai užpilami šalto spaudimo aliejumi, kuris per laiką perima veikliąsias augalų medžiagas.

Dažniausiai užpiltiniai aliejai gaminami iš tų augalų, kurie aromaterapijoje nenaudojami arba iš jų išgaunamas tik labai mažas eterinio aliejaus kiekis.

! Tokios ištraukos yra gan sudėtingos medžiagos ir jų nederėtų laikyti tik varganais eterinių aliejų giminaičiais. Nors eterinių ir užpiltinių aliejų poveikis panašus, tačiau nėra identiškas. Ištrauka turi ne visas eteriniam aliejui būdingas savybes, bet priešingai, jis absorbuoja tas augalo medžiagas, kurių neturi eterinis aliejus.

Migdolų branduolių aliejus yra švelnaus aromato, universalus, vienas iš dažniausiai naudojamų aliejų, kuriame gausu vitamino A, B, E (apytikriai 24mg 100 ml aliejaus), mono- bei polinesočiųjų rūgščių, cinko, magnio, kalcio, geležies.

Tinkantis visiems odos tipams, o ypač gležnos, jautrios, sausos. Puikiai minkština ir ramina sausą odą, ramina niežėjimą, sukeltą egzemos, psoriazės, dermatito.

Jis puikiai minkština ir drėkina odą, regeneruoja odos ląsteles, kovoja su laisvaisiais radikalais ir senėjimu.

Rekomenduojama. Šis vanilinis migdolų aliejus ypatingai tinka brandžiai, sausai, jautriai odai.

Gali būti naudojamas sausų plaukų, jų galiukų priežiūrai.

Naudojimas. Paskirstyti ant sausos arba vandeniu/gėlių vandeniu sudrėkintos veido, dekolte odos.

Sudėtis: ekologiškas saldžiųjų migdolų aliejus (Prunus Dulcis), ekologiška vanilė (Vanilla planifolia), natūralus vitaminas E (Tocopherol d-alpha, d-beta, d-gamma & d-delta tocopherols (1000iu)) ir MEILĖ!

Gamintojas: Natur Boutique

Parašyti savo atsiliepimą

Vanilės ankščių fitolis saldžiųjų migdolų aliejuje

Vanilės ankščių fitolis saldžiųjų migdolų aliejuje

Ši aliejinė odos priežiūros priemonė - tai egzotiškosios vanilės ištrauka saldžiųjų migdolų aliejuje, praturtinta grynu natūraliu vitaminu E.

Parašyti savo atsiliepimą

10 kiti produktai šioje kategorijoje: