Naujienlaiškiai

Gamintojai

COSLYS Dantų pasta vaikams su braškių aromatu, 50 ml

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 4 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 4 taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,04 €.


Vaikams nuo 3 metų.Be fluoro, be natrio laurilsulfato.

Plačiau..

Pirmųjų dantukų priežiūra yra ne juokas, o labai rimta atsakomybė, galinti sukelti rimtas pasekmes! Tikėtina, kad ta atsakomybė tokia didžiulė, kad vaikučiams sukelia daugiau nuobodulio nei džiaugsmo. Tačiau Jūs šią pareigą galite paversti maloniu užsiėmimu – juk braškių skonio dantų pasta gali suteikti ne mažiau džiaugsmo nei tikros braškės, kurias daugelis vaikų mielai rinktųsi desertui kiekvieną rytą ir vakarą.

Specialiai vaikų dantukų priežiūrai sukurtoje Coslys Junior dantų pastoje yra absoliučiai nekenksmingo tikrų braškių ekstrakto ir augalinių dažomųjų medžiagų, kurios dantų pastą daro tokią patrauklią mažiesiems, kad šie net negalvos praleisti ryto ir vakaro ritualų vonioje. Vaikai dar tik mokosi tinkamai valytis dantis, todėl Coslys Junior dantų pastoje specialiai yra silicio, kuris padeda geriau pašalinti apnašas nuo sunkiai pasiekiamų vietų. Sudėtyje esantis žaliosios arbatos ekstraktas efektyviai saugo nuo bakterijų dauginimosi, o ramunėlės ir alavijai puoselėja jautrias dantenas. Ši dantų pasta yra tokia švelni, kad net ir prarijus gabalėlį Jūsų mažasis liks visiškai saugus. Bet kuriuo atveju, vaikai turėtų dantukus valytis su suaugusiųjų priežiūra, kad dantų pastos prarijimo rizika būtų sumažinta iki minimalios. Dantų pastoje nėra sintentinio fluoro, sintetinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių ar konservantų, o tik švelnios ir saugios sudedamosios dalys. Dantų pasta yra tinkama naudoti jau nuo 3 metukų amžiaus.

Naudojimas: Jūsų vaikas turėtų dantukus valytis 2 kartus per dieną po 2 minutes. Stebėkite, kaip jis valosi dantukus su žirnio dydžio gabalėliu dantų pastos ir saugokite, kad jos neprarytų.

Mažyli, tu žinai, kaip tavo tėveliai Tavimi rūpinasi ir Tave myli. Tu jau žinai, ką tau reikia daryti – tiesiog džiaugtis švelniais šampūno debesėliais ir valytis dantukus nuostabiai skania, tačiau nevalgoma, braškine dantų pasta.

Ši dantų pasta specialiai sukurta vaikučių dantų priežiūrai nuo 3 metų amžiaus. Švelniai valo ir šalina apnašas nuo dantų. Žalioji arbata, ramunėlės ir alavijai ramina ir puoselėja jautrias vaikų dantenas. Natūralaus ir malonaus braškių aromato. Be fluoro, be natrio laurilsulfato.

98% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. 30% sudėtinių dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių.

Gamintojas: Comptoir des Lys, 49360 Somloire, Prancūzija.

Parašyti savo atsiliepimą

COSLYS Dantų pasta vaikams su braškių aromatu, 50 ml

COSLYS Dantų pasta vaikams su braškių aromatu, 50 ml

Vaikams nuo 3 metų.Be fluoro, be natrio laurilsulfato.

Parašyti savo atsiliepimą

12 kiti produktai šioje kategorijoje: